Marta Kubišová: Chce si zničit zdraví?

Kariéru sice slavnostně ukončila, ale nedá si pokoj. Ačkoli by pěvecká ikona Marta Kubišová (75) měla odpočívat, což by si skutečně zasloužila i vzhledem ke křehkému zdraví, chová se značně nerozumně.

Také vás může zajímat ...

Nedávno otevřeně prohlásila, že krátce poté, co vyhlásila konec kariéry, měla kupodivu ještě více práce než předtím. Všem, kdo se děsí nad tím, jak legendární zpěvačka pohrdá svým zdravím, tvrdí do očí, že jí nikdy v životě nebylo líp.

Spekulace, že vypadá unaveně a vyčerpaně, odbývá lehkomyslným mávnutím roky. A dokonce je ještě vysvětluje tím, že zkoušela jakési záhadné nové léky, takže byla pokusným králíkem. Zapomněla snad na infarkt, který prodělala v den sedmdesátých třetích narozenin? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...