Marta Kubišová: Nechala na sobě testovat léky

Legendární zpěvačka Marta Kubišová (75) má za sebou infarkt a ještě před několika týdny ji prý sužovaly zdravotní problémy. Nejspíš se ale pravdě do očí podívat nedokáže a nejen veřejnost, ale možná i samu sebe přesvědčuje o tom, že je zdravá.

„Byla jsem jen takový pokusný králík, protože jsme zkoušeli nové léky, ale jsem v pohodě, vše je, jak má,“ vyhlašuje do světa. Snaží se tak utnout spekulace, ze kterých v poslední době plynul naprostý opak.

Také vás může zajímat ...

Tvrdí, že byla jen nastydlá a fanoušci si vše přebrali po svém. Je to ale pravda, a nebo se snaží pouze všechny uklidnit? Doufejme, že si alespoň v létě odpočine a nebude se ve vedrech zbytečně přepínat.

Další infarkt by totiž mohl být fatální následky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...