Marta Kubišová: Pět prášků denně

Nepříjemné zdravotní komplikace trápí legendární Martu Kubišovou. V prvé řadě se bojí zrádného covidu-19, ale nepatří do skupiny seniorů starších osmdesáti let, kteří mají být očkováni přednostně. Naštěstí bere život takový, jaký je, a smířila se s tím, že na vakcínu si bude muset ještě počkat. „Nebudu se cpát někam, kam nemám nárok, když to takhle rozhodli,“ konstatuje.

Bohužel má další problémy. Píše autobiografii, cosi jí v tom však brání. „Chvíli jsem psala, ale přestala mě ruka poslouchat. Nevím, z čeho to bylo, asi únava,“ posteskla si. Snad je to tím, že špatně spí, protože se málo pohybuje. Chodí jen na nejnutnější krátké procházky se psem a krmit divoce žijící kočky, nikam daleko se ve strachu před nákazou nepouští.

Také vás může zajímat ...

Jedna věc jí udělala radost: zlepšily se jí jaterní testy.

„Paní doktorka řekla, že jsem v pořádku, ale i tak beru denně pět prášků,“ říká interpretka nestárnoucí písně Modlitba pro Martu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama