Martin Dejdar: VÝHRŮŽKY LIKVIDACE CELÉ RODINY!

Nejenže musí řešit obrovské dluhy, ale ještě ke všemu MARTIN DEJDAR (53) přiznal, že má velkou starost i o svého syna! Ten se totiž ve škole potýkal se šikanou a její následky si dodnes nese celá rodina! Co se v jeho rodině stalo?

Kvůli filmu Panství se herec a moderátor údajně ocitl v dost vážných problémech. Tvrdí se totiž, že se účastnil podivných finančních machinací, které se filmu týkaly. Prý má tolik dluhů, že je bude splácet ještě několik let! A jako by to nestačilo, herec stále myslí na syna MATĚJE (19), kterého na základní škole šikanovali. Dodnes ho to straší i ve snech!

Také vás může zajímat ...

ZASEDL SI NA NĚJ JEHO SPOLUŽÁK

„Syn chodil na školu, kde ho šikanoval spolužák. Vzhledem ke své povaze nám to ale neřekl, styděl se za to, a tak jsme se to dozvěděli až velmi pozdě, navíc čirou náhodou,“ odtajnil Dejdar. Když se to s manželokou DANIELOU (47) dozvěděli, v první vteřině vůbec netušili, co mají dělat! Mísil se v nich vztek a zoufalství. ,,Vyjeli jsme si mailovou komunikaci toho kluka, který ho šikanoval.

Šlo o to, že synovi vyhrožoval, aby mu kupoval nové věci, telefony, počítače, jinak že podřeže jeho i rodinu,“ vypráví ještě dnes roztřeseným hlasem. Prý zašli i do školy, ale vedení jim oznámilo, že s tím nemohou nic dělat. Tak chtěli jít na policii, ale i to by prý bylo zbytečné.

„Ale jak dáte na policii trestní oznámení na dvanáctileté dítě?“ Rodiče kluka, který Dejdarova syna šikanoval, samozřejmě všechno popřeli.

„Rodiče toho chlapce řekli, že jsme si to celé vymysleli a že si to Matěj psal sám na svůj e-mail, což už je úplně mimo,“ rozčiluje se Dejdar.

ROZHODLI SE, ŽE ZMIZÍ Z ČESKA

Proto se společně s manželkou rozhodl, že odjedou do USA, aby všichni zapomněli na trauma, které jim dokázal způsobit jeden nezletilý kluk. „Já to zpětně vidím jako neljepší rozhodnutí, které jsme kdy udělali,“ hodnotí Dejdar svůj radikální krok. Matěj dostal mnohem lepší vzdělání a ještě se naučil perfektně anglicky.

Trauma z dětství ho ale zřejmě hned tak neopustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...