Martin Pouva: Proč se fotografuje nahý?

Nevšedního koníčka má moderátor Televizních novin Martin Pouva (52). Zálibu tohoto typu televizní moderátoři obvykle nemívají. Krasavec se rád fotografuje bez šatů, snímky pak vystavuje.

Jeden takový se objevil na sociální síti. Hvězda Televizních novin zde spokojeně pózuje s černovlasou přítelkyní Petrou (32), kterou ještě ke všemu drží v oblasti hrudníku. S půvabnou brunetou se před několika lety fotografoval i v ateliéru, a ani na těchto snímcích dvojice na sobě neměla vůbec žádné oblečení.

Proč to zprávař dělá? Přece nemůže trpět komplexem, že si ho lidé dostatečně nevšímají – když vchází do jejich obývacích pokojů málem denně. Asi chce ukázat, že vypadá dobře i bez šatů. A to je pravda..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...