Martin Zounar lhal o vztahu s Betkou Stankovou?

Udělali to pro propagaci Přístavu?

Martin Zounar.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že románek MARTINA ZOUNARA (49) a jeho kolegyně ze seriálu Přístav ALŽBĚTY STANKOVÉ (38) je už zřejmě u konce. Jak ale nyní vyplulo na povrch, ono vlastně ani nemělo co končit, jelikož herci spolu ani nikdy nebyli.

Celý jejich vztah byl totiž jeden velký podvrh. Sám představitel doktora Boba Švarce z Ordinace přiznal, že si lásku se Stankovou vymysleli, aby napomohli propagaci seriálu. „Betka byla mou partnerkou v Přístavu. A co se toho vztahu týče, použili jsme spíš potřebnou image, abychom dali natáčení větší šťávu,“ netají se Martin. Stejně mnozí tomuto fiktivnímu vztahu ani nevěřili.

Také vás může zajímat ...

Lidé, kteří Martina znají, moc dobře vědí, že jeho osudovou ženou je matka jeho dcery CLAUDIE (8) SIMONA BRDIČKOVÁ (40), přestože už nějakou dobu netvoří pár.

Zounar s ní však má velmi pěkný vztah a prý nepřestává ve skrytu duše doufat, že se dají opět dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...