Martin Zounar: Nová žena ho zklamala?

Ještě nedávno po boku své nové lásky jen zářil. Nyní ale údajně Martin Zounar (51) zase smutní. Co se stalo? Jeho psycholožka Kateřina (39) s ním prý odmítá založit rodinu. Oblíbený herec totiž nabyl dojmu, že když jeho vyvolené ještě není ani čtyřicet, že mu třeba bude chtít porodit dítko.

Jenže se spletl. Jeden z jeho nejlepších kamarádů se údajně nechal slyšet, že řekla radikální ne. Dítě se Zounarem nechce, prý se na to necítí nejen fyzicky, ale zároveň si není jistá ani láskou k herci!

Také vás může zajímat ...

Ze začátku to prý brala jako pobavení a flirt, když ale zjistila, že se do ní zamiloval, zpanikařila, a než se stačila vzpamatovat, už z nich jejich přátelé udělali pár.

Lásku si jenom namlouvá?

A toho se samozřejmě chytla média. Původně s ním ale Kateřina vůbec spojována být nechtěla. A nyní, jak tvrdí jedna její známá, se ze všeho snaží vybruslit tak,aby herec příliš netrpěl. Jenže ten trpí pokaždé, když se zamiluje. Jestli to teď nebude jiné, čeká ho zlé období.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...