Martin Zounar: Přišel o řidičský průkaz

Může za to alkohol Na lehkomyslný přístup k řízení automobilu doplatil herec Martin Zounar (49). Přišel o řidičský průkaz a čestně přiznává, že si za to může sám.

Tvrdí, že v jeho případě zvítězila lenost nad zodpovědností. Podle verze, kterou předkládá veřejnosti, si dal doma skleničku a pak, místo aby šel pěšky, jel do obchodu vzdáleného asi tři sta metrů autem.

Myslel si, že mu to projde, vždyť co je to, tři sta metrů? Jen takový kousíček. Ale zákon schválnosti funguje spolehlivě. „Chlapci“ jako by už na Zounara čekali. Nedělal scény, všechno rovnou přiznal.

Dokonce teatrálně vyzval policisty, aby ho zatkli, což se nestalo. Dostal odpovídající trest, o protekci nemůže být ani řeč, známá tvář mu nepomohla. Nyní je zcela odkázaný na taxislužbu, městskou hromadnou dopravu anebo partnerku, herečku Betku Stankovou (37).

Také vás může zajímat ...

Při této příležitosti zavzpomínal na svoji první pokutu. Těžko tomu uvěřit, ale dostal ji už jako třináctiletý. Projížděl se na babetě a zastavil ho příslušník veřejné bezpečnosti. Bylo mu jasné, že dítě na babetě řidičský průkaz mít nemůže, ba ani peníze.

Pokutu tehdy zaplatil tatínek..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...