Martin Zounar: Ukázal novou přítelkyni

Po několika letech samoty se konečně pochlubil s novou přítelkyní. Herci Martinu Zounarovi (51) se ženy delší dobu vyhýbaly, a to především kvůli jeho údajným problémům s alkoholem. Nicméně se zdá, že se dal Zounar konečně do kupy a už půl roku je šťastně zadaný.

Také vás může zajímat ...

Jeho novou vyvolenou je psycholožka Kateřina (39) a oba vypadají šťastně a spokojeně. Můžeme to poznat podle jejich společné fotografie na sociálních sítích, kterou Zounar nedávno publikoval. Martin Zounar je šťastný, že konečně není sám, ale otázka je, jak dlouho jim zamilovanost vydrží.

Přece jen po několika měsících zamilovanost vyprchá a nastane krutá realita. Zounar už údajně problémy nemá, ale prý po něčem ostřejším sáhnul kdykoli, když se mu v něčem nedařilo nebo byl zoufalý. Jeho nová láska si tedy nemůže být jistá, jestli Martin znovu nepodlehne. Vypadá to ale zatím tak, že je mu oporou a jsou bláznivě zamilovaní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...