Martina Hudečková: Muž má hlavní slovo

Ženská se musí snažit

Herečka přiznává, nebylo by jí příjemné, kdyby Juraj laťku nastavoval příliš nízko a ona by ji jen podlezla.

Herečka a dabérka MARTINA HUDEČKOVÁ (52) patří mezi ženy, které si umí užívat života a berou vše pozitivně. Také v herectví prý dává přednost komediálním rolím, protože prý k nim svým naturelem přirozeně inklinuje. „To víte, když jste baculka, tak těžko někoho přesvědčíte, že jste Médea,“ zavtipkovala nedávno sympatická herečka.

A zdá se, že důvtip a nadhled se jí hodí i v soužití s režisérem JURAJEM HERZEM (82). Ten jí prý doma nastavuje laťku. Možná to bude i kvůli značnému věkovému rozdílu, proč herečka s režisérem ve vztahu prožívá nejednu výzvu a pár se stále ještě učí vzájemné toleranci. Herz má podle všeho doma hlavní slovo. „Jsou situace, kdy říkám: „Podívej se, teď by ses měl poučit u mě.

Ale jistěže pro mě partner znamená, že on nastavuje laťku ve vztahu a je nutné ji nějak dorovnat,“ líčí Martina, která s Herzem začala chodit před pěti lety.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...