Martina Preissová: Hraje ve dvou seriálech. Je na výsluní

V práci je jí díky přátelským kolegům lépe než doma?

Štěstěna je vrtkavá, Martině Preissové se dlouho vyhýbala. Teď se konečně přiklonila na její stranu. Atraktivní tmavovláska dostala role ve dvou seriálech, jak ve Slunečné, tak v Anatomii života, a zajímavé je, že oba běží vždy v úterý zároveň, v hlavním vysílacím čase.

Ve Slunečné hraje Martina zamračenou drbnu, zatímco v Anatomii života představuje kladnou hrdinku, zdravotní sestru Táňu, a to si pochvaluje. „Nešťastná a osamocená duše, která se snaží všem pomoci,“ charakterizuje ji a dodává, že ona sama je jiná:

Také vás může zajímat ...

„Nejsem osamocená ani netrpím syndromem Matky Terezy. Nemusím pomoct všem, ale jen tam, kde to uvážím.“ Martina si pracovní úspěchy zaslouží, roky stojí věrně po boku manželovi Martinu Preissovi (48), který bojoval s alkoholismem.

Nikdy otce svých dvou synů neopustila, i když zažívala peklo. Národní divadlo, kde je ve stálém angažmá, je beznadějně zavřené, a tak je pro ni hraní v seriálech darem z nebes. „Stejně jako ve svém osobním životě věřím tomu, že všechno je tak, jak má být.

Myslím, že dojde k restartu divadel, a ten bude mít vliv na množství premiér a nových inscenací,“ doufá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama