Martina Randová: Proč má tak strašnou smůlu na chlapy?

Celý svůj dosavadní život je nešťastně zamilovaná. Ke všemu prý nikdy neprožila žádnou velkou lásku, která by trvala déle než pár měsíců. Kdysi randila často a ráda, ale s přibývajícím věkem prý spíše preferuje klid a pohodlí.

Přesto prý v jejím životě existuje muž, za nějž by se prý klidně i vdala. Má to však jeden velký háček. A ten zřejmě znovu zabrání v herečce ve štěstí. Seriál, v němž hraje jednu z hlavních postav, Ordinace v růžové zahradě, je pro ni začarovaný kruh, z něhož není žádného úniku. Pokud tedy nechce přijít o slušný výdělek.

Také vás může zajímat ...

Měla velký zdravotní problém

Nebýt Ordinace, nikdo by ji dnes asi neznal. Ne že by předtím nehrála, ale byla odkázána pouze na divadelní role. Z nich jí ovšem nijak velký příjem neplynul a popularitu si tím také příliš nezískala. Nakonec ale vytoužená nabídka snů přece jenom přišla. I když v trochu pozdějším věku, než bývá u herců obvyklé. Předtím hrála v mosteckém a jihlavském divadle pro pár desítek očí.

Když ji ale objevil herec Tomáš Töpfer (67), okamžitě chtěl, aby začala hrát u něj na Fidlovačce. Hned po prvním představení bylo jasné, že její herecké kvality dalekosáhle převyšují všechny ostatní. Její hvězda začala rychle stoupat. Jaký život ale vedla předtím, než se znala skutečně známou?

Málokdo o Randové ví, že trpěla obrovskými zdravotními problémy.

Na popularitu si musela zvykat

Téměř celý svůj život drží nejrůznější diety. Kdysi byla svou postavou tak posedlá, že skoro ani nejedla. Dnes už vzhled sice tolik neřeší, ale s jídlem má problémy neustále. Na konci roku 2016 dokonce zkolabovala přímo na jevišti . Byl a vyčerpaná a podvyživená. Musela si dát pár týdnů pauzu. Všichni o ni měli strach.

Divadlo, natáčení seriálu, rozhovory, společenské akce… Zkrátka toho na ní bylo hodně a tou dobou, pravda, nebyla na takový shon a popularitu ještě zvyklá.

Naštěstí se otrkala rychle.

Měla pletky s kolegou?

Dlouhá léta tajili, že by Martina Randová a Filip Blažek (45) byli milenci, ale nakonec se přiznali. Stalo se to prý ještě na studiích. Dokonce si prý ani jeden z nich nepamatuje, z jakého důvodu se rozešli. Když ale na svůj vztah vzpomínají dnes, oba se tomu smějí. Pro herce má Randová velkou slabost.

Kdysi se totiž spekulovalo i o tom, zdali nemá pletky se svým seriálovým kolegou Martinem Zounarem (51).

Nakonec se ale ukázalo, že zatímco ona by ho klidně jako partnera brala, on k ní měl vztah pouze jako ke své dobré kamarádce.

Konečně si našla novou lásku?

Herečka se však nevzdává. Ačkoli stále nemá partnera, pořád doufá, že jednoho dne ten pravý přijde. To by se však musela zamilovat do toho správného muže. Problém je totiž v tom, že si prý zásadně vybírá jen zadané muže nebo hodně komplikované. Jedna z jejích nejlepších kamarádek prý přednedávnem prozradila, že je Martina znovu zamilovaná. Ale opět to prý žádnou budoucnost nemá.

Její nová platonická láska už totiž jednu rodinu má. Údajně se totiž zamilovala do Petra Rychlého (53), s nímž hraje nejen v Ordinaci, ale i v jedné z inscenací Divadla Na Fidlovačce. Tráví spolu tak spoustu času. Otázka ale je, jestli k ní ty samé city chová sám Rychlý.

Jak je známo, po svém boku má už dlouhá léta Janu Rychlou a dosud měli všichni za to, že mají spokojené a harmonické manželství. Ale je tomu tak i ve skutečnosti? Ani Randová, ani Rychlý se k takovýmto spekulacím nechtějí vůbec vyjadřovat. Avšak i jejich kolegové si všimli, že zatímco ještě před pár měsíci trávila nejvíc času se Zounarem, nyní si údajně mnohem víc rozumí s Rychlým.

Pokud snad herečka doufá, že u něj najde štěstí, nemůže být podle kolegů dál od pravdy. Ke všemu by ztratila spoustu svých fanoušků, kdyby nakonec Rychlý kvůli ní opustil rodinu.

A to si jistě nepřeje.

Osud se s ní nemazlí

Martina Randová je zkrátka smolařka.Ačkoli na svůj věk vypadá víc než dobře, je chytrá a vtipná, má velmi špatný vkus na muže. Za pár let jí bude padesát a stále ne a ne najít svou osudovou lásku. Možná už ji ale přece jen našla, jen se s ní nechce chlubit na veřejnosti.

Její kolegové i přátelé přiznávají, že se už několik týdnů neustále usmívá, zmizely jí kruhy pod očima, na které si už prý všichni zvykli, a také si často prozpěvuje. Že by se na ni přece jen usmálo štěstí? Nebo spíš dostala lukrativní pracovní nabídku?

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 jí sice vydělává dost peněz, ale prý už se začala poohlížet po nějaké jiné roli.

Žádná herečka přece nechce být zaškatulkovaná podle jedné role. I když ji proslavila. Zdali na nabídku stále čeká, nebo už ji dostala, nikdo zatím neví. Zajímavější otázka je však ta, proč by chtěla z Ordinace, kde je tak oblíbená, odejít? Źe by skutečně kvůli Rychlému? Zamilovali se do sebe a nyní si uvědomili, co všechno jim hrozí, kdyby se na jejich vztah přišlo?

Nebo je všechno možná úplně jinak, než si myslíme. Herečka je se svou opatrnou povahou zřejmě odsouzena k samotě a životu bez dětí. To si však rozhodně nezaslouží. Obzvlášť když nikdy netvrdila, že by rodinu nechtěla.

Kdy najde konečně štěstí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama