Martina Randová si uhnala podvýživu!

Kvůli natáčení Ordinace se zanedbávala

Po kolapsu zjistila, jak špatně na tom je.

Není tomu tak dávno, co MARTINA RANDOVÁ (44) zkolabovala a musela být těsně před natáčením převezena do nemocnice, kde skončila na kapačkách. Diagnóza? Totální vyčerpání organismu.

Herečka známá jako bláznivá Heluš z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě totiž podcenila a ignorovala předchozí signály těla včetně bolestí zad, které ji trápily delší dobu.

Musí přibrat A právě to se jí nakonec vymstilo. Navíc se po řadě vyšetření ukázalo, že trpí podvýživou! Randová už dříve přiznala, že to přeháněla s dietami, čímž si podle všeho nepěkně narušila metabolismus.

Při hektickém pracovním shonu navíc začala zapomínat na jídlo a odbývala se. Podle známého přísloví ale nakonec měla štěstí v neštěstí, protože jen díky svému kolapsu se dozvěděla alarmující informace o svém zdravotním stavu.

Také vás může zajímat ...

„Díky tomu se zjistilo, že jsem vnitřně velmi podvyživená, že nemám vitaminy, minerály a další důležité látky,“ prozradila Randová, které lékaři přikázali alespoň pět kilo přibrat. „To je dieta, která člověka baví,“ žertuje herečka, jež nyní pracuje na tom, aby se spravila.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...