Martina Randová: Vybrala si chlapa!

Zakoukala se do kolegy

Martina Randová

Představitelka Heluš z Ordinace v růžové zahradě MARTINA RANDOVÁ (45) je už delší dobu bez partnera. Údajně si za to může sama, jelikož to s muži zkrátka neumí. „Byla jsem několikrát zamilovaná, většinou nešťastně. Vždycky jsem se zamilovala do někoho, kdo mě nechtěl,“ nechala se před časem slyšet Martina. Jak se ale zdá, Randová se své samotě rozhodla udělat přítrž.

Jak sama přiznala, zakoukala se do svého seriálového kolegy PETRA VONDRÁČKA (41), a tak dokonce neváhala prosit režiséra, aby při líbacích scénách s ním prodloužil dobu natáčení. „Petr Vondráček líbá krásně, moc jsem si to užila,“ rozplývá se herečka s tím, že si u režiséra vyškemrala líbačku na celých pět minut.

„On mi dal jen tři, ale i to stálo za to,“ pěje ódy Martina, která by teď přála seriálové Heluš s Vondráčkem nějakou milostnou scénu. Holt si jde tvrdě za svým. Podaří se jí Petra klofnout?

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...