Martina Randová : Zjistila, že nechce zůstat na ocet

Pracuje na seberozvoji

Je krásná, inteligentní a má smysl pro humor. Přesto to MARTINĚ RANDOVÉ (45) není nic platné a stále zůstává sama. Navíc nemá ráda společenské akce, a tak jí chybí příležitost se s někým seznámit. „Přiznám se, že skoro nikam nechodím. Kamarádi se na mě proto zlobí a říkají, že takhle toho prince nepotkám nikdy, že u dveří v Krči mi nezazvoní,“ vtipkuje herečka.

Přesto ví, že ve svém věku už by si měla pospíšit. Ale jak na to, když nejraději tráví večery jen s dobrou knihou? Rozhodla se, že nejdřív začne sama u sebe a pokusí se pracovat na svém takzvaném seberozvoji. Jak? Čtením motivačních knih! „Mám tam asi deset těch, které mám hrozně ráda,“ chlubí se. Po čase zřejmě přejde k literatuře vztahové aneb 10 způsobů, jak okouzlit muže.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...