Masáže vás uvolní a ulehčí od bolesti

Masáží existuje desítky druhů. Je jen na vás, kterou si vyberete. Zaměřují se na záda, ruce, obličej, ale i na celé tělo. Zjistěte si víc a nechte se opečovávat.

Reflexní masáž

Také vás může zajímat ...

• Jedná se o masáž plosek nohou, které jsou celý den namáhány. Masáž se zaměřuje jak na plosky, tak i na nohy a nárty. Umí skvěle uvolnit i blokády na těle.

Aroma masáž

• Během aroma masáže je dán důraz i na lidský čich. Masér či masérka namíchá speciální směs éterických olejů, které jsou vhodné pro váš problém. Hlavní je zde relaxace a zklidnění.

Shiatsu

• Tento druh masáže pracuje na základně akupunkturních bodů. Masáž se zaměřuje na obnovu energetické rovnováhy v těle. Pracuje především na principu léčivé schopnosti vlastního těla.

Horkými lávovými kameny

• Díky teplu z kamenů se uvolňují ztuhlé svaly. Lávovými kameny jde provádět i samotná masáž, během které má masér kameny v dlaních a masíruje s nimi záda.

Masáž hlavy

• Je velmi uvolňující, nejvíc když se dělá i s teplým olejem. Jedním z druhů masáže hlavy je indická masáž champi. Díky masáži se pokožka prokrví, odstraňuje se stres a hodně vám dokáže pomoci s bolestí hlavy.

Masáž obličeje

• Drobné jemné krouživé pohyby vám umí příjemně prokrvit pokožku obličeje, vyhladit vrásky, zbavit vás kruhů pod očima a dodat příjemný pocit odpočinku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...