Maska pro krásnou a čistou pokožku

Někoho trápí akné, jiné ženy, ale i muže, černé tečky. Vytvářejí se v každém věku a není vůbec jednoduché se jich zbavit. Naštěstí známe recept na zázračnou masku, díky které bude vaše pleť zase o něco krásnější a konečně vám pomůže odstranit i nevzhledné černé tečky.

Co budete potřebovat?

Také vás může zajímat ...

1 jednu lžíci želatiny 1 až 2 lžíce plnotučného mléka anebo 1 až 2 lžíce zakysané smetany

Příprava:

Obě suroviny smíchejte tak, aby ve směsi nezůstala žádná hrudka. Musí být úplně hladká, proto použijte šlehač.Pak ji dejte na deset minut do mikrovlnné trouby, opět pořádně promíchejte a nakonec ji nechte vychladnout.

Jak ji použít

Vzniklou hmotu si natřete na obličej co nejrychleji, jinak vám ztuhne a už nepůjde roztírat.Před nanesením masky se ale nezapomeňte důkladně odlíčit, vyčistit pleť micelární vodou a následně ji ještě opláchněte vlažnou vodou a pořádně osušte. Naneste masku na obličej a nechte ji zaschnout. Po patnácti až dvaceti minutách ji odstraňte krouživými pohyby a masírováním vlhkým hadříkem.První dva týdny si masku nanáštějte obden, další dva týdny alespoň dvakrát týdně a pak stačí už jen jednou za měsíc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...