Masky, které vás přes noc zkrášlí k nepoznání

Už jste slyšela o speciálních nočních pleťových maskách, ale ještě jste nenašla odvahu nebo čas je vyzkoušet? Tak teď máte jedinečnou příležitost. Najděte si trochu času, abyste se dozvěděla, jak na to a proč se do toho vlastně pustit.

Jedná se o masku s gelovou texturou, která dodá vaší pleti během noci, tedy v době, kdy sama odpočívá, jedinečnou péči.

Také vás může zajímat ...

V čem jsou skvělé?

Celý proces je tak daleko rychlejší a intenzivnější. Rozdíl navíc uvidíte hned po probuzení. Maska totiž obsahuje velké množství aktivních látek, které se do pleti rychle vstřebávají. S jejich gelovou texturou se vám navíc nemůže stát, že byste si ušpinila polštář. A z čeho se vlastně konkrétně skládají? Kombinují v sobě směs hydratačních nočních krémů s ostatními vyživujícími maskami.

Většinou v nich najdete březovou vodu, kolagen na zpevnění pokožky, extrakty z heřmánku a levandule, oleje z kamélie či kyselinu salicylovou a hyaluronovou.

Kdy ji nanést na obličej?

V drogerii je najdete také podle toho, že jsou bezoplachové. Opláchnout vlažnou vodou je stačí až ráno. Dejte ale pozor při častém používání. Některé se sice dají nanášet každý den, ale většina z nich je určená k použití jednou týdně. Za to ale můžete masku nanést ve větší vrstvě na odlíčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu. Raději je skladujte v ledničce.

Chladivý efekt bude při usínání příjemný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...