Mašlíková se zase chystá na plastiku

Moderátorka Snídaně s Novou,Hanka Reinders Mašlíková (35) je proslulá svými velkými ňadry, které ovšem nedostala do vínku od přírody, ale pomohly jí k nim šikovné ruce plastického chirurga. Deset let dělal moderátorce bujný dekolt radost, jenže pak se dozvěděla, že má vadné implantáty.

Také vás může zajímat ...

Kvůli nim nemohla Mašlíková kojit svého osmiměsíčního syna Andrease. „Je mi to líto, ale před 10 lety jsem prostě chtěla prsa, abych nemusela nosit push-upky,“ vysvětlovala s tím, že kdyby mohla všechno vrátit zpátky, udělala by to.

V budoucnu tak moderátorku čeká další zákrok, kdy jí lékaři vadné implantáty vymění. Kde ale na operaci vezme, když se na čas přestala objevovat ve Snídani s Novou kvůli vtipu kolegy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...