Masové bábovičky

Chcete-li nějak oživit recept z mletého masa, tak stačí jen málo, třeba netradiční tvar

Ingredience

400 g mletého vepřového masa, 400 g mletého hovězího masa, 100 ml mléka, 2 cibule, 4 stroužky česneku, 6 nasekaných cherry rajčátek, 1 hrst sekaného čerstvého koriandru, 2 vejce, 2 rohlíky nebo 4 plátky toustového chleba, ½ lžičky majoránky, ½ lžičky mleté papriky, 2 špetky mletého pepře, strouhanka, kmín, sůl

Postup

Také vás může zajímat ...

Pečivo zalijeme mlékem a necháme ho vsáknout. Do mísy vložíme maso a promícháme ho s pečivem a cibulí. Dále přidáme všechny ostatní ingredience. Hmotu propracujeme, je-li řidší. Pak plníme vymazané a vysypané plechové bábovičky. Dáme na plech a do zapékací misky dáme vodu, aby se při pečení odpařovala.

Troubu předehřejeme na 200 °C a 7 až 8 minut zapékáme, pak teplotu snížíme na 150 °C a pečeme podle velikosti formiček 20 až 45 minut.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...