Masový závin

Suroviny:  1 balení listového těsto  600 g mletého maso  2 cibule  2 rohlíky nebo housky  2 dl mléko  3 stroužky česneku  muškátový oříšek  2 vejce  100 g sýr eidam nebo ementál  sůl a pepř mletý

Postup: Listové těsto necháme rozmrazit, vyválíme dvě placky jako na štrůdl. Mleté maso smícháme s nakrájenou cibulí, nakrájené rohlíky namočíme v mléce, a přidáme k masu + dvě vejce, osolíme, opepříme, trochu muškátového oříšku a česnek..Směs poklademe na těsto a zabalíme, potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme nastrouhaným sýrem.

Pečeme asi půl hodiny ve středně vyhřáté troubě dozlatova..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...