Matky v ní mají svůj vzor

Každý si sledující získává na sociálních sítích trochu jiným způsobem. Někteří se snaží o naprostou dokonalost, ovšem třeba herečka Kristýna Leichtová (35) má spoustu příznivců díky své upřímnosti a odvaze.

Nedávno se třeba na svém profilu pochlubila snímkem, který vznikl pouhých osmnáct minut před jejím druhým porod. A díky tomu si vysloužila u svých fanoušků spoustu chvály.

Také vás může zajímat ...
Sdílela fotku těsně před porodem

„Krásná fotka a obdiv, že jste měla sílu se ještě vyfotit, já ten závěr byla ráda, že jsem ráda,“ obdivují Leichtovou. O herečce se v poslední době mluvilo především v souvislosti s tím, že druhý porod podstoupila doma.

Díky tomu se veřejnost rozdělila na dva tábory – jedna část ji obdivuje za odvahu a druhá nechápe skrz zbytečný hazard. Jedno ale Leichtové upřít nelze. Rozhodně se nebojí mluvit nahlas o tématech, která jsou kontroverzní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...