Matonoha utíká před svojí manželkou

Krest rybicek v koralovem dome

K zajímavému řešení manželských hádek a krizí se uchýlil herec Tomáš Matonoha (47). Ten má totiž někdy kvůli své údajné cholerické povaze s manželkou Lucií Benešovou (43) doma pořádnou Itálii. Než by ale v afektu řekl něco, co by ho později mrzelo, raději uteče.

Dlouho ale neměl kam a otravovat pořád kamarády a známé nebylo to pravé ořechové. Proto si splnil svůj sen a zároveň našel útočiště, když to doma nebude k přežití. Pořídil si karavan, který se prý nejen líbí jeho dětem, ale zároveň ho nesnáší Luci.

Také vás může zajímat ...

Je pro něj tím pádem ideálním způsobem, jak jí klidně na pár dní zmizet z očí. „Má to tu výhodu, že když máte krizi a žena vás vyhodí z domu, máte kam jít a můžete být kdekoliv,“ vysvětlil Matonoha a bylo znát, že ví o čem mluví.

Jen aby pak v karavanu netrávil více času, než doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...