Matonoha vede dvojí život! Přišla snad manželská krize?

Ještě loni v létě se oba chlubili vysněným prostorným domem pro jejich početnou rodinu. Jenže luxus asi není to jediné, co herci Tomáši Matonohovi (47) a jeho manželce herečce Lucii Benešové (43) zajistí štěstí.

To začal chápat i Tomáš a možná právě proto si na podzim koupil pojízdný karavan. Má tak možnost v případě hádky nebo křiku dětí utéct do svého soukromého útočiště. „Přesně tak, u nás je někdy čoro moro a málokdo to vydrží. Co se u nás děje, to už je mazec,“ potvrdila náročný život s třemi dětmi Sárou (18), Štěpánem (12) a Larou (5) jeho manželka.

Také vás může zajímat ...

Nejstarší syn Lucián (20), jehož otcem, je herec Filip Blažek (44) už žije sám.

Tomáš prý koupil pojízdný domeček pro rodinu na dovolené, ale teď v něm stejně jezdí převážně sám a zjišťuje, jak je najednou chlapský kutloch skvělým místem, kde se může zašít před rodinou.

Útěk do karavanu je na denním pořádku.

Chystá si raději zadní vrátka?

Také náročná péče o obří rodinný dům na Praze 6, který před rokem koupili, je vysilující a mezi známým párem to prý začíná skřípat. Karavan je pro Tomáše takovým symbolem odboje. Sám říká, že je to takový jeho stroj, který funguje lépe než manželka a k tomu poslouchá na slovo.

Když se prý u nich doma strhne ostrá hádka, může si v klidu odkráčet do karavanu, který parkuje na zahradě jejich domu, a ještě si zakřičet, že je mu všechno jedno.

Finance mají rozdělené

Lucce dům na kolečkách připadá malý, takže si prý každý rozdělili svoje království a žijí téměř odděleně. Je tak jen otázkou času, kdy to začne Tomáš brát jako samozřejmost a do budoucna se tam přestěhuje natrvalo. Už teď tam totiž tráví čas na dlouhých samotářských cestách, a dokonce si v něm vyřizuje pracovní schůzky. Lucka navíc nemůže říct na Tomášův úskočný manévr ani slovo.

Mají totiž doma zvláštní způsob dělení financí, a tak si Tomáš pořídil karavan z vlastních peněz. Kromě toho mají ještě společnou kasu pro rodinu a Lucka nějaké svoje peníze na útratu. Přesto ale, jak Tomáš na svou slavnou manželku prásknul, utrácí při zvelebování rodinného hnízdečka hlavně jeho peníze. Jak dlouho budou mít jeden na druhého trpělivost?

Na to si nikdo netroufá sázet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...