Maxa je nevinný. Opět hájil ženu!

Zpěvák a svalovec Martin Maxa (57) se konečně vyjádřil ke skandálu, ke kterému došlo loni v Moravské Třebové na Svatomartinských slavnostech. Tady měl v Hotelu Třebovská vniknout do cizího pokoje a napadnout nahého osmdesátiletého Holanďana, ze kterého se vyklubal představitel partnerského města Vlaardingen.

Také vás může zajímat ...

Maxa vysvětluje, že jádrem problému je jeho kamarádka, která se opila a pak v hotelu zabloudila do Nizozemcova pokoje, odkud ji rytíř Maxa pouze v pořádku vyvedl. Podle místní policie spočívá případ v tom, že zpěvák ale do pokoje vniknul neoprávněně a porušil tak domovní svobodu zmíněného starce.

K žádnému napadení přitom nedošlo a nikdo neutrpěl újmu či škodu. Vystrašenému Nizozemci by se prý Maxa klidně veřejně omluvil, pokud by ovšem dostal příležitost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...