Maxová platí za synovu školu 340 000 Kč ročně!

Vzdělání dětí nadevše, tím se řídí bývalá supermodelka Tereza Maxová (46), která jako žena velkého světa a manželka bývalého skvělého dánského tenisty Frederika Fetterleina (47) nemá hluboko do kapsy.

Přesto vzbudilo pozornost, že si jejich syn Tobias (17) vymohl internátní studium archeologie v anglickém Stowe, kde za rok výuky jeho rodiče zaplatí přes 340 000 Kč! Maxová, která se před časem podruhé vdala za tureckého miliardáře Buraka Oymena rozhodně nemusí počítat každé euro, dánskou korunu ani tureckou liru. Jistě také dostala i pěkný honorář za reklamu na šumivou Bohemku.

Syn Tobias prý kromě dánštiny a češtiny ovládá bravurně i angličtinu. Přesto ale trošku překvapuje, že nezkusil studium archeologie doma V Dánsku nebo v Praze na Univerzitě Karlově.

Také vás může zajímat ...

Že by ho chtěli mít rodiče z krku a zároveň v bezpečí internátu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...