Klobouk dělá dámu

Máte pocit, že jste na klobouky už zapomněla? To je obrovská škoda, jelikož sluší každé ženě a rozhodně by neměl chybět ani ve vašem šatníku. Váháte, zdali si ho pořídit? Nemusíte, má hned několik výhod. Ochrání vás před deštěm a větrem, některé i zahřejí a všechny do jedné vás pokaždé rozzáří.

Také vás může zajímat ...

Muži i ženy se za vámi budou otáčet, a to jen proto, že na sobě máte módní doplněk, na který si ne každá žena, natož muž troufne. Stačí si vybrat správný tvar, velikost a barvu.

Že se do zimy hodí tmavší barvy, jakými jsou hnědá, černá nebo šedá? Rozhodně! Ale proč nezkusit i barvy netradiční? Taková tmavě fialová rozhodně není k zahození.

Stejně jako oblíbené stálice v barvách červené, bílé nebo zelené. Stačí ho jen vhodně zkombinovat s barvou vašeho kabátu, popřípadě bot či kabelky.

Nejoblíbenější je klasika

Mezi dlouhodobě nejoblíbenější typy patří klobouk, kterému se říká trilby. Charakteristický je hlavně tím, že má úzkou oválnou krempu, která vpředu směřuje dolů, zatímco v zadní části se ohýbá nahoru.

Druhým nejoblíbenějším kloboukem je typ fedora. Ten má protáhlý tvar, širší krempu a je tvarován tak, aby stínil oči. Na vrchu klobouku je podlouhlá či trojúhelníková prohlubeň a po jeho stranách jsou vytvarované jamky.

Pokaždé elegantní

Výhodou téměř všech klobouků je především to, že jsou univerzální. Mohou je tak nosit muži i ženy zároveň. Rozhodně se nemusíte bát experimentovat. Klobouky se nehodí pouze do divadla či na ples.

I při cestě na nákup či na procházku s dětmi můžete vypadat jako skutečná dáma. Dávno se už klobouky nepovažují pouze za nezbytný doplněk amerických kovbojů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama