Medová kosmetika

Med obsahuje spoustu zdraví i tělu prospěšných minerálů a vitaminů, díky nimž do svého těla do-stáváte více užitečných látek než ze syntetické kosmetiky.

Šetrné odličovadlo

Také vás může zajímat ...

Domácí pleťovou vodu si vyrobíte jednoduše. Lžíci medu smíchejte s pár kapkami citronové šťávy. Poté přilijte hrnek převařené vody a nechte vychladnout.

Vyhladí i vrásky

Noční krém klidně hoďte do koše. V boji proti vráskám opět pomůže čistá příroda. Stačí jednou týdně do vrásek na obličeji vmasírovat trochu medu a nechat deset minut působit.

Pryč s popraskanými rty

Použijte nejměkčí možný kartáček na zuby (nejlépe dětský) a med jím pomalu vmasírujte do rtů. Nefunguje jen jako lék, ale je zároveň i prevencí!

Pro zdravé vlasy

Máte problém se suchými, nepoddajnými vlasy bez lesku? Opět zabojujte s medem! Stačí dva až tři hrnky teplé vody (dle délky vlasů) a dvě lžíce medu. Směs promíchejte, vmasírujte do vlasů a nechte pár minut působit. Hlavu si pak umyjte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...