Medovo-zázvorový sirup proti kašli

Připravte si čerstvý zázvor, med a 2 citrony. Pak oloupejte zázvor a nakrájejte ho na plátky. Nastrouhejte 2 citrony, získáte tak citronovou kůru. Do hrnce nalijte 1 šálek vody. Přidejte 1/4 šálku zázvorových plátků.

Také vás může zajímat ...

Pak přidejte 2 lžíce citronové kůry. Přiveďte k varu a 5 minut vařte. Přeceďte a odložte bokem. Nalijte 1 hrnek medu do hrnce a zahřejte ho na nízkou teplotu. Do medu přimíchejte zázvorový roztok. Přidejte šťávu z z obou citronů.

Míchejte při nízké teplotě po dobu několika minut. Vypněte sporák a nalijte do skleněné nádobky. Při kašli užívejte 1 až 2 polévkové lžíce každé 4 hodiny..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...