Meghan Markle: Skrývá těhotenské bříško?

Všichni jistě netrpělivě čekají, kdy se novomanželé Meghan Markle (36) a princ Harry (33) pochlubí radostnou novinou, že je herečka těhotná. Meghan už má totiž ve svém věku na čase, a tak by zbytečné oddalování mohlo přinést akorát zbytečné komplikace.

Dokonce se spekulovalo, že pár již navštívil reprodukční kliniku, na které zažádali o pomoc s početím, aby bylo co nejrychlejší a úspěšné. V poslední době se však zdá, že vévodkyně ze Sussexu již skrývá těhotenské bříško stejně, jako to dělala její švagrová Kate Middleton (36) při svém prvním těhotenství.

Často si před bříško dává kabelku nebo nosí volné šaty. Je ale nepravděpodobné, že by Meghan stylisté vybrali o několik čísel větší šaty, kdyby něměla co skrývat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...