Mějte krásné a zdravé zuby s pomocí přírody!

Chcete si vychutnat vánoční cukroví během celých svátků? Jenže, co když se ozvou vaše zuby? Poradíme vám, jaké přírodní produkty vám pomůžou.

Ach, ten hřebíček

Také vás může zajímat ...

Možností, jak toto zázračné koření využít v rámci bolesti zubů, je hned několik. Pojďme se podívat na ty nejlepší recepty, díky kterým zahodíte prášky na bolest a s láskou se zakousnete do cukroví! Hřebíček můžete cucat a lehce kousat v oblasti bolesti. Uvolněné silice tak proniknou okamžitě do tkáně a uleví od bolesti.

Pokud se nejedná už o skutečně rozjetý zánět, bolest se v žádném případě neztratí.

Pokud vám vadí aromatická chuť hřebíku, zkuste si svařit vodu s větším množstvím hřebíčku a potom – po zchladnutí – ústa vypláchněte, podobně jako je vyplachujete ústní vodou.

Jako na upíry

Cibule a česnek. Sice nevoní, ale jsou silní! A se zuby tato kombinace zatočí hodně rychle. Cibuli rozemelte, česnek utřete a promíchejte se solí, tak ingredience lépe rozmačkáte a spojíte je dohromady. Nechte chvilku odstát v lednici, následně lehce potřete bolavé místo a nechte působit. Opakujte po pár hodinách. Zub ošetří a ještě mu přidá lesk.

Pokud směs nanesete na všechny zuby, budete překvapená.

Ale před návštěvou zuby vyčistěte pastou, jinak kamarády můžete odehnat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama