Měla s ním svatou trpělivost

Každý byl úplně jiný, ale jak se říká, protiklady se přitahují. V případě herce Martina Zounara (53) a jeho bývalé partnerky Simony Brdičkové (43) to platilo na sto procent.

Zamilovali se do sebe tak moc, že spolu začali bydlet hned po třech dnech jejich vztahu, a s jejich láskou to bylo vždy jako na houpačce.

Také vás může zajímat ...

Jeden den se milovali a nedali na sebe dopustit, ale druhý den už u nich létaly talíře. Do toho všeho se jim narodila dcera Claudie (11), která je dnes už slečna a hraje v seriálu Slunečná.

I přes všechny hádky a problémy ale Simona s radostí plánovala jejich společnou svatbu, která se ale nakonec bohužel neuskutečnila.

Musel se začít léčit

Není tajemstvím, že Zounar v minulosti holdoval alkoholu. Když si zašel někam na skleničku, domů se údajně vracel po několika dnech a Simona se o něj celou tu dobu strachovala.

Oba dva navíc pracovali ve stejné televizi, Brdičková se nevyhnula zvídavým dotazům, proč její přítel nechodí na natáčení a co se s ním děje.

Jednoho dne jí asi jednoduše došla trpělivost a po třinácti letech Zounara opustila. On to nesl těžce, ale postupem času se s tím srovnal.

Začal se také pomalu, ale jistě dostávat ze své závislosti a šel se léčit. Dnes se mu daří dobře. Má přítelkyni, pořád natáčí seriál Ordinace v růžové zahradě a se svou bývalou partnerkou Simonou má dobré vztahy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...