Měla strach, že jí ukradne syna

Na takovou hrůzu modelka Agáta Prachařová (33) dlouho nezapomene. Umírala totiž strachy o svého malého synka Kryšpína (6). A proč?

Do Česka se po dlouhých letech na Bali vrátil jeho biologický otec hokejista Miroslav Dopita (37) a chtěl se se synkem hned vidět. To šlo ale jenom pod dozorem Agáty. „Strávili jsme s Mirkem celý den. Zjistila jsem, že je normální a nechce Kryšpínovi ublížit nebo mi ho ukrást,“ svěřila se se svými pocity modelka.

Také vás může zajímat ...

Přesto zůstává ve střehu, protože Mirek před časem musel odcestovat do ciziny kvůli nasekaným dluhům a problémům se zákonem. Teď se tu dokonce stihl rovnou i oženit se svou přítelkyní Terezou Halodovou. Není tak divu, že má Aguš obavy, že si bude chtít Mirek utvořit úplnou rodinu a vynahradit Kryšpínovi roky bez táty. Přistoupí na něco takového?

A nechá do toho mluvit i svého manžela herce Jakuba Prachaře (34)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...