Melanie Brown: Nutil ji k sexu ve třech

Bil ji za úspěch

Požádala o soudní příkaz, aby se k ní manžel nepřibližoval.

Rozvodová bitva mezi někdejší členkou skupiny Spice girls MELANIÍ BROWN (41) a producentem STEPHENEM BELAFONTE (41) nabírá stále na větších obrátkách. Melanie alias Mel B totiž tvrdí, že ji měl manžel doslova nelidsky terorizovat a deptat. Jedním z klíčových obvinění má být důkaz, že Belafonte ji měl nutit k sexu ve třech. Poměr měl i s jejich německou chůvou, před níž Mel B ponižoval.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka později zjistila, že studentce za její speciální služby vyplatil kolem 300 000 dolarů, pochopitelně z jejích peněz. Poměr trval sedm let a Němka nakonec otěhotněla. Když to producent zjistil, zaplatil jí potrat a vyhodil ji. Kdykoli prý Melanie něco namítla, Belafonte ji zmlátil. Sex ve třech, k němuž ji nutil, si také natáčel na video a poté ji nahrávkami vydíral.

Také ji měl zbít pokaždé, když se jí v kariéře něco povedlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...