Melanie Brown: Nutil ji k sexu ve třech

Bil ji za úspěch

Požádala o soudní příkaz, aby se k ní manžel nepřibližoval.

Rozvodová bitva mezi někdejší členkou skupiny Spice girls MELANIÍ BROWN (41) a producentem STEPHENEM BELAFONTE (41) nabírá stále na větších obrátkách. Melanie alias Mel B totiž tvrdí, že ji měl manžel doslova nelidsky terorizovat a deptat. Jedním z klíčových obvinění má být důkaz, že Belafonte ji měl nutit k sexu ve třech. Poměr měl i s jejich německou chůvou, před níž Mel B ponižoval.

Zpěvačka později zjistila, že studentce za její speciální služby vyplatil kolem 300 000 dolarů, pochopitelně z jejích peněz. Poměr trval sedm let a Němka nakonec otěhotněla. Když to producent zjistil, zaplatil jí potrat a vyhodil ji. Kdykoli prý Melanie něco namítla, Belafonte ji zmlátil. Sex ve třech, k němuž ji nutil, si také natáčel na video a poté ji nahrávkami vydíral.

Také ji měl zbít pokaždé, když se jí v kariéře něco povedlo.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...