Mění se, aby si udržela manžela?

Dlouhou dobu působila Andrea Kerestešová (34) jako taková typická domácí „puťka“, kterou zajímají pouze syn Tobiáš (1) a práce, ovšem čas na sebe či koníčky si udělat nedokáže.

Možná ale taková žena pomalu přestávala bavit jejího manžela Mikoláše Růžičku (38) a dal jí najevo, že je sice krásné, že se úplně obětuje rodině, ale neměla by přestat myslet také na sebe.

Také vás může zajímat ...

Jak si jinak totiž vysvětlit, že si zničehonic odskočila se svou hereckou kolegyní, ale také kamarádkou Lenkou Zahradnickou (33) na večírek? Navíc si ho společně náramně užily a bylo evidentní, že by něco takového potřebovaly častěji a pravidelně.

Zbavit se totiž na chvíli všech povinností, zapomenout na starosti a trochu si vyčistit hlavu rozhodně není nic špatného. Naopak to může jedině pomoci, když si od sebe na chvíli odpočinou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama