Mění život od základu

O Alici Bendové (47) je známo, že je ráda středem pozornosti. Ať už v televizi, nebo na sociálních sítích, kam ráda přidává své nahé fotografie.

Nyní se prý rozhodla, že by se chtěla opět objevovat na televizních obrazovkách, a to více než doposud. Nyní hraje ve Slunečné, kde ale tak velký prostor k hraní nemá.

Také vás může zajímat ...

Říká se, že měla oslovit produkci ze seriálu Sestřičky Modrý kód s prosbou o roli. Zda o ni bude zájem, je ale ve hvězdách. Jisté ale je, že v oblíbené Slunečné už asi dlouho nezůstane.

Herečka už prý nechce hrát jen štěky

Mezi jejími kolegy se proslýchá, že jí reklamy na sociálních sítích už nevydělávají tolik, proto by ráda měla trvalý příjem. Třeba se všechno změní po oznámení radostné novinky.

Před několika dny se totiž po osmi letech vztahu zasnoubila s o hodně mladším partnerem Michalem Topolem (34) a zřejmě teď dostane přednost plánování veselky.

Topol ji sice požádal na gauči při sledování televize, takže se žádná romantika nekonala, herečka na sebe ale opět hezky upozornila. Gratulace se jí jen hrnou a s tím i noví fanoušci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama