Menzelův stav se prý velmi zlepšil

Stav režiséra Jiřího Menzela (80), se kterým to už vypadalo skoro beznadějně, se zázračně zlepšil. Naposledy byl v srpnu převezen z Rehabilitační nemocnice v Berouně do privátního nemocničního resortu Šarlota v Prosečnici.

Byl vpodstatě ve vegetativním stavu, vyživovaný hadičkami, kvůli čemuž velice zhubl. Poté jeho manželka Olga Menzelová (40) na radu zpěvačky Evy Pilarové (79) angažovala léčitele Jaroslava Doubravu (58) a nastal zásadní obrat.

Také vás může zajímat ...

Podle léčitele se daří nastartovat režisérův imunitní systém stimulací správných žláz: „Jednu ruku mu dám na hlavu, protože tam proběhla nějaká operace, druhou ruku poblíž žláz, které potřebujeme, a 23 až 30 minut sedím a držím na něm ruce,“ popsal své počínání Doubrava. Menzel už komunikuje a jí.

Prý nedávno snědl půl kila hovězího jazyka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...