Meruňky pomáhají

Máte v dosahu meruňky a jediné, co s nimi děláte, je, že je zavařujete? Chyba. Vždyť jsou tak zdravé. Nemusíte je ale jen konzumovat.

Symbolem léta a letních prázdnin jsou zralé žlutooranžovorůžové sladké meruňky, které nejenže skvěle chutnají, zaženou žízeň a uspokojí vaši chuť na sladké, ale také bohatě přispívají k vaší celkové kráse i zdraví.

Také vás může zajímat ...

Víte, jak z nich dostanete to nejlepší? Inspirujte se přírodou a buďte přirozeně krásná. Dopřejte pokožce i vlasům péči, kterou si skutečně zaslouží.

VITAMINOVÁ BOMBA

Jako přírodní zdroj betakarotenu prodlužují opálení. Skvělý je i zastudena lisovaný olej z meruňkových jader, který obsahuje vitaminy A a B.

LÉČÍ EKZÉMY

Meruňkový olej brání stárnutí pokožky, a dokonce se používá k léčbě mnohých kožních onemocnění, především akné a ekzémů.Navíc pokožku skvěle hydratuje.

POSILUJÍ IMUNITU

Díky pravidelné konzumaci meruněk budete odolnější proti nejrůznějším infekcím. Doporučuje se konzumovat meruňky zejména při zánětu vedlejších dutin nosních.

PRO LESKLÉ VLASY

I pro vlasy jsou nenahraditelným pomocníkem. Dodávají jim lesk a vláhu. Používejte je před mytím vlasů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...