Meryl Streep parodovala Trumpa

Všechny tím pobavila

Meryl Streep á la Donald Trump.

Americká hvězda MERYL STREEP (67) je známá tím, že si nebere žádné servítky. Tentokrát vystoupila na akci k výročí Shakespeara v newyorském divadle převlečená za DONALDA TRUMPA (70) a ukázala tak, že on rozhodně nebude tím, koho herečka podporuje ve volbách.

Před publikum předstoupila se žlutým chmýřím na hlavě, výrazným oranžovým make-upem a ve vycpaném obleku s červenou kravatou. Diváci byli z tohoto kousku nadšení a okamžitě začali její fotky zveřejňovat na sociálních sítích.

Improvizační vystoupení, při kterém oscarová herečka chodí zběsile z jedné strany pódia na druhou a napodobuje gesta Trumpa, překvapilo údajně i pořadatele akce, kteří neměli ani tušení, co Streep chystá.

Také vás může zajímat ...

Společně se svou kolegyní také zazpívala duet, jehož slova poupravila tak, aby odpovídala prezidentskému projevu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...