Mezi Bohdalovou a Gregorovou to pořád vře!

Nenávist kvůli exmanželovi

Nemůže jí zapomenout, že jí přebrala osudovou lásku?

Říká se, že čas dokáže zahojit i ty nejhlubší rány. Herečka JIŘINA BOHDALOVÁ (85) je však důkazem toho, že na některé šrámy je i proud času příliš krátký.

Pro mnohé už dávno zapomenutá historka o kruté zradě milovaného člověka a veřejném ponížení nic netušící Jiřiny Bohdalové ožila znovu díky křtu knihy Moje Praha s texty PAVLA VRBY (†73). Na akci byla totiž pozvána nejen Bohdalová coby kmotra knihy, ale také HANA GREGO- ROVÁ (64) spolu se svým výrazně mladším milencem ONDŘEJEM KOPTÍKEM (33).

„Nepozdravily se, i když se viděly,“ uvedl náš zdroj, který byl na křtu také. Zatímco Bohdalová prý byla jednoznačnou hvězdou večera a užívala si pozornosti, Gregorová jako by se držela stranou. Dusno, které mezi nimi bylo, by se dalo prý krájet.

„Bylo evidentní, že mezi nimi panuje velké napětí a že si dávají pozor, aby se nepotkaly přímo,“ dodal.

Také vás může zajímat ...

Vyčítá jí její chování?

Otázkou ale zůstává, zda je příčinou vzájemné nenávisti stále ještě skutečnost, že Gregorová přebrala Bohdalové milovaného manžela RADOSLAVA BRZOBOHATÉHO (†79), nebo spíš chování vdovy a jejího syna ONDŘEJE B. GREGORA (33).

Nikdo by se totiž asi příliš nedivil, kdyby vyšlo najevo, že se k situaci, která posledních několik měsíců panuje kolem Gregorové, jejího milence a syna filmové legendy, Bohdalová po svém nevyjádřila. Možná vyčetla své sokyni v lásce, že jméno Radoslava Brzobohatého vláčí mediálním bahnem, aby se udělala před lidmi lepší.

Kdoví, v každém případě důvodů, proč Gregorovou nenávidět, má Jiřina údajně hned ně- kolik.

Ani smrt je nestmelila

S tím, že dal po dvacetiletém vztahu Brzobohatý přednost mladší slovenské herečce, se ne- mohla Bohdalová vyrovnat. Smíření se s krutou zradou pro ni bylo o to těžší, že se o nevěře dozvěděla jako poslední. Brzobohatý se s Gregorovu seznámil v roce 1981 během natáčení filmu Noční jezdci. Zatímco doma tvrdil, že jezdí za prací, byl s milenkou.

„Samozřejmě jsem mu to nevěřila, věděla jsem, co se tam děje,“ tvrdila Bohdalová.

Usmíření se nedočkáme

Vzhledem k novému vztahu Gregorové se v médiích častěji probírá i zesnulý Brzobohatý, což zřejmě oživuje bolestné vzpomínky Bohdalové. Možné usmíření tak i z tohoto důvodu není zřejmě reálné. Naopak, podle některých lidí z blízkosti Bohdalové se spíš nenávist mezi oběma dámami stále více prohlubuje.

Kniha Tøi metry vášnì se 21. 11. 2016 køtila v pražské kavárnì Grand Café Orient Dùm u Èerné Matky Boží.
Vyčítá snad Gregorové mladšího milence?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...