Mezi muži je o ni velký zájem

I když je herečka ze seriálu Ulice Barbora Seidlová (39) nezadaná, rozhodně si nemůže stěžovat na nepřízeň mužů.

Ti se kolem ni točí nejenom proto, že má momentálně její role v Ulici hodně prostoru, ale také proto, že se dostala do podvědomí televizních diváků prostřednictvím filmu Havel.

Také vás může zajímat ...
Podle přátel i kolegů teď vypadá nejlépe za posledních mnoho let

Těmito projekty se jí nejenom podařilo zastavit kariérní útlum a znovu být žádanou herečkou, ale také všem okolo ukázat, že sice stárne jako každý z nás, ale na její vzhled to má pozitivní dopad.

Podle mnohých dokonce vypadá nejlépe za posledních mnoho let a zdá se tak, že bude záležet pouze na ni, jak dlouho bude sama. A to i přes to, že se o ni říká, že může často vyleká tím, jak moc je silnou osobností a nerada se ve vztazích jakkoli podřizuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...