Mezi úspěšnými muži nenašla toho pravého

Herečka a zpěvačka Jitka Molavcová (69) působí jako velmi křehká a milá duše. Jenomže i ji potkalo několik životních ran. Z jejího tajného deníčku bylo prozrazeno, že si prošla mnoha utrpeními s muži.

Nejprve to začalo tím, když se zamilovala a vdala za scenáristu Jana Petráně (93). Ten jí popletl hlavu v divadle Semafor, kde oba dva pracovali. Po jeho boku žila celých třicet let, ale jejich společná láska beztak později vyhasla.

Také vás může zajímat ...

Molavcová v jednom rozhovoru před časem uvedla, že si postupem času neměla s Janem co říci. Vše ale nasvědčuje tomu, že Jitka mu měla patrně za zlé to, že s ní nechtěl mít děti. Sám měl totiž už syna z prvního manželství.

Vypadá to, že Jitka nakonec doplatila na svoji schovívavost. Asi i právě kvůli němu zůstala bezdětná. Tajila milostný románek? Mnohokrát se také spekulovalo o aférce mezi Molavcovou a jejím kolegou Jiřím Suchým (87).

Kvůli divadelním úspěchům se Suchým si lidé mysleli, že jsou si podezřele blízcí.

S ním si vytvořila výborný přátelský a pracovní vztah a účinkovala s ním v divadle Semafor. To tehdy zřejmě ještě netušila, že se jí toto jeviště stane osudovým až do současnosti. Právě kvůli jejich úspěšným vystoupením se začalo proslýchat, že jsou si až nějak podezřele blízcí.

Ti navíc přiznali, že spolu chodí velmi často na nejrůznější společenské akce. Jejich milostný románek ale nikdy nepotvrdili. Za svůj život byl Suchý dvakrát nešťastně ženatý a nakonec zůstává na stará kolena jako starý mládenec.

Našla útěchu u vdovce Po Petráňovi si ale Molavcová znovu našla jiného životního partnera. Tentokrát se zakoukala do herce a recitátora Alfréda Strejčka (77). Ten je po boku Jitky, díky které zřejmě zahnal smutek po smrti ženy, atletky Jarmily Nygrýnové (†45) očividně šťastný. Společně s Jitkou prý pracovali na literárních projektech v českých kostelích.

Poslední dobou se ale Alfréd ocitl téměř až na samotném dnu.

Objevily se totiž zprávy o tom, že Strejček musel být převezen na ARO s těžkým zápalem plic.

Její poslední partner Alfréd Strejček na tom není příliš dobře.

Přitom už před rokem a půl se potýkal s nepříjemnými zdravotními potížemi. Kvůli záhadnému viru přestal ze dne na den mluvit a nemohl ani chodit. Jeho stav se o něco málo zlepšil až vloni na podzim. O Molavcové je známo, že se nerada svěřuje ohledně svého soukromí.

Víckrát se ale proslýchalo, že se snad s Alfrédem rozhádala. Je prozatím jen ve hvězdách, jak tomu doopravdy je, a jestli je nakonec jeho těžká nemoc znovu nespojí dohromady. Zazářila i jako zpěvačka Zdá se, že beztak Jitka své srdce plně oddala herectví.

Tomu patrně vždy mohla plně důvěřovat a nezklamalo ji, na rozdíl od jejího partnerského života. Už v polovině devadesátých let dostala jedinečnou příležitost v Hudebním divadle Karlín, kde vystupovala v roli Dolly Leviové v muzikálu Hello Dolly. Díky tomuto vystoupení sklidila obrovský úspěch a ještě navíc získala Cenu Thálie.

Vryla se také do dětských srdcí díky jejímu působení v pořadu Kouzelná školka, a kdysi se podílela i na pořadu pro nejmenší s názvem Studio Kamarád. Očividně si Molavcová šla vždy tvrdě za svým, protože chtěla ve světě proniknout nejen jako herečka, ale také jako zpěvačka.

Známá je například její píseň Hej, Tony. Dokonce bylo provaleno tajemství, že měla dříve touhu po jiné profesi. Vystudovala totiž střední grafickou školu. Hegerová jí byla osudovou Na celém jejím životě je ovšem zajímavé to, jaká celebrita jí napomohla k její velké popularitě.

Byla to totiž zpěvačka Hana Hegerová (87). Stalo se tomu tak, že Hana byla tajným idolem tehdy ještě velmi mladé Jitky. Ta si vybrala její šanson Lásko má pro celostátní pěveckou soutěž. Tehdy svým přesvědčivým vystoupením prý natolik oslnila, že nakonec jednoznačně vyhrála.

To jí dodalo kuráž, a přihlásila se proto na konkurz do již zmiňovaného pražského divadla Semafor. O něco později se tam proslavila díky roli Žofie Melicharové. Zde opět vystoupila s populární písní Hegerové.

Zdá se, že skladba se stala pro ni osudovou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...