Michael Kocáb se bojí anorexie!

Dcera se mu směje

Michael Kocáb.

Tak to se mu povedlo. Hudební skladatel MICHAEL KOCÁB (61) je docela známý tím, že má rád dobré jídlo a jen málokdy si něco dokáže odepřít. Na první pohled je tedy zřejmé, že podvýživou rozhodně netrpí.

Stejně se vyděsil, když se dozvěděl, že anorexie neboli porucha příjmu potravy může lidi postihnout v každém věku. „Nemám ji já?“ ptal se své dcery NATÁLIE (32), kterou tímto výrokem nesmírně pobavil, a tak se o vtipnou historku podělila se svými přáteli na sociální síti s tím, že tatínek může být opravdu v klidu, protože nemoc mu určitě nehrozí. Navíc je známo, že této psychické poruše propadají spíše ženy než pánové tvorstva.

Michael Kocáb pobavil svou dceru Natálii.
Michael Kocáb pobavil svou dceru Natálii.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...