Michaela Badinková: Hrůza pohledět: Kost a kůže!

Ztrácí se před očima. Je průsvitná, kdo ji potká ve společnosti, musí konstatovat, že se jí ve výstřihu rýsují kosti. Dietu údajně nedrží, vždy tvrdila, že je se svou postavou spokojená.

Aby ne, však také byla Michaela Badinková vždy ukázkově štíhlá. Teď už je hubená tak, že by se mohla převlékat za bičem. Cožpak jí není líto, že pomalu, ale jistě přichází o ženské tvary a tím i o půvab? Michaele Badinkové se bohužel stalo přesně to, co ničí i další herečky: uvízla v pasti bezpočtu pracovních povinností, a neví, jak dál.

Také vás může zajímat ...

Vymanit se by znamenalo přijít o spoustu peněz, zůstat znamená nemilosrdně ničit sebe, svoje nejbližší, rodinný život. Plnější tvary jí navíc slušely, dávno se s nimi však musela rozloučit. Účinkuje v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, hraje v několika divadlech.

Není takřka doma, což jejímu vztahu s partnerem Janem Teplým (42) neprospěje. Neměla by takhle riskovat, vždyť svatba stále ještě nebyla. Maminka Emilky (4) a Evelínky (8) by neměla takhle riskovat. Místo svatebních zvonů by takhle mohla uslyšet spíš prásknutí dveří.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama