Michaela Badinková: Roky se pořádně nevyspala!

Mateřství si užívá

Práce má až nad hlavu, přesto uvažuje o dalším dítěti.

Dvě děti zřejmě hvězdě nejsledovanějšího českého seriálu Ordinace v růžové zahradě MICHAELE BADINKOVÉ (38) nestačí, a tak už přemýšlí o třetím! Jenže děti se moc nedají skloubit s prací, které má teď Badinková, sotva se vrátila z mateřské dovolené, zase až nad hlavu. „Dovedu si představit, že bychom měli třetí dítě. Mateřství si užívám.

Role mámy je ze všech ženských rolí ta nejupřímnější,“ říká herečka, která už má dcery EVELÍNU (6) a EMÍLII (3) se svým manželem JANEM TEPLÝM (41) mladším.

Jenže měla by vůbec sílu na to, vychovávat další dítě?

Nic nestíhá, ale chce třetí dítě

Také vás může zajímat ...

Sama přiznává, že se už šest let pořádně nevyspala. „Já už vlastně šest let nespím, protože pořád kojím.“ A do toho práce a manžel ský život, který v poslední době vázne. Jak Badinková, tak Teplý, mají nepravidelnou pracovní dobu, a tak je docela umění se sejít ales- p o ň párkrát do týdne při společné snídani nebo večeři.

Herečka toho má prý v posledních měsících dokonce tolik, že už nepřijímá ani žádné další pracovní nabídky. Jenže když bude mít další dítě, nevyspí se minimálně další tři roky a práci si naopak bude muset zase přibrat.

Tři děti už umějí udělat pěknou díru do rodinného rozpočtu… .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...