Michaela Badinková: Šokující praktiky!

Kde k takovým zvyklostem přišla? Herečka Michaela Badinková (38) sklízí kritiku kvůli svým dětem!

Herečka Michaela Badinková nikoho nenechává na pochybách, že je milující matkou. S hercem Janem Teplým (41) má dvě dcery – Evelínku (7) a Emílii (3).

Její slova však vzbuzují zamyšlení, jestli to s tou „péčí“ naopak nepřehání. Mnohé matky už se nemohou dočkat, až budou moci skončit s kojením, některé se ho dokonce vzdávají úplně, což určitě není dobré.

Badinková ale rozhodně není tento případ. Dětičky má stále přisáté na prsu, i když už na to dávno nemají věk! Mateřské mléko je bezpochyby pro novorozeně důležité. Podle lékařů se právě díky kojení dítěti vytváří imunitní systém a upevňuje se jeho obranyschopnost do budoucna.

Také vás může zajímat ...

Michaela Badinková si to však nejspíš vzala natolik k srdci, že se děti od ní snad už nikdy neodlepí. Kojí už šest let v kuse! „Já už šest let nespím, protože holky kojím, pořád. Tedy ne tu starší, ale tu mladší, která, když se v noci probudí, tak chce prsíčko.

Někdy bylo skvělé, ležet v posteli do devíti, tak to už teď nejde,“ zpovídala se Badinková. Samozřejmě, kdy přestat s kojením, je čistě na rozhodnutí každé ženy. Je to život Badinkové, její tělo i děti a dávno už se mateřství neřídí podle příruček.

Nebojí se však, že se tak děti od ní nikdy neodpoutají? Herečka se kvůli tomu stala terčem kritiky a posměšků i na internetu. Lídé se nad jejím jednáním pohoršují. „Jen aby Emilku nekojila ještě při cestě do první třídy,“ dobírá si ji jedna pisatelka.

Je ale dobře, že herčka zlé jazyky neposlouchá a mateřství si užívá, jak jen to jde. Vždyť jsou to věci, které se v životě už nemusí znovu opakovat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...