Michaela Badinková: Stěhuje se od manžela

Už si spolu nemají co říct? Jsou spolu dlouhých šestnáct let bez toho, aniž by se jejich vztah někam vyvíjel. Jak to tak vypadá, nyní takový vztah jednoho z nich přestal bavit. Zatímco ještě na konci loňského roku herečka toužila po třetím dítěti, nyní má údajně úplně jiné plány.

Ona je ta úspěšnější

Také vás může zajímat ...

Vždycky tvrdila, jak moc ji baví být těhotná, mít velké břicho a nechat se ostatními obskakovat. Ovšem po porodu se vždycky rychle vrátila do práce a o jejich malé holčičky se musel starat tatínek.Právě Badinková je z páru totiž tou, o kterou je větší zájem. Sice nedostává tolik nabídek jako některé její kolegyně, ale málo jich rozhodně není. Jenže její partner je na tom údajně podstatně hůř.

Hraje především v divadle, ale jinak prý o pořádnou roli nezavadí.Do filmu ho nechtějí, a když už si zahraje v seriálu, jde jen o epizodní roli, za kterou příliš mnoho peněz nedostane.

A tak musí pochopitelně vydělávat Badinková.

Odloučení od rodiny

Osud jejich společnému vztahu zřejmě nepřeje, protože nedávno dostala herečka nabídku na to, aby hrála jednu z hlavních rolí v seriálu Sestřičky. Problém je ovšem v tom, že se točí na Slovensku. To znamená, že by se tam musela na několik dlouhých měsíců odstěhovat. Teplý ale se svou manželkou jít nemůže.

Nejen kvůli práci, ale údajně i kvůli tomu, že zůstává s dcerkami v Česku a musí se o ně starat. Herečka na ně totiž nebude mít při natáčení čas.

A to je zřejmě největší kámen úrazu.

Partner údajně Badinkovou nařkl z toho, že si jde tvrdě za kariérou, zatímco rodinu odkádá na druhou kolej. To sice herečka rezolutně popírá, ale její činy svědčí o něčem jiném.

Jedna z jejích dlouholetých kamarádek se nechala slyšet, že práci na Slovensku přijala nejen kvůli tomu, aby byla známá a žádaná i u sousedů, ale také proto, aby si od manžela chvíli odpočinula.

Dře se od rána do večera

Prý ji začala vyčerpávat dennodenní rutina a stres z práce a obstarávání domácnosti. Navíc prý Teplému začala vyčítat, že on má doma pohodičku, zatímco ona musí dřít od rána do večera, aby rodinu uživila.

Po šestnácti letech se není čemu divit, že u nich dochází k hádkám, ovšem horší je však to, že údajně nyní ani jeden netouží po usmíření. Žijí v jakémsi mezidobí, kdy nechtějí nic řešit a čekají jen na to, jak se to vyvine dál.

Dělal jí žárlivé scény?

Nedávno však světlo světa spatřila informace o tom, že by měl v jejich vztahu figurovat někdo třetí. Kamarádka Michaely Badinkové se prý nechtěně prořekla, že herečka na Slovensko odjela především kvůli tomu, že se několik týdnů předtím dozvěděla o tom, že má její dlouholetý partner údajně flirtovat s jinou, mnohem mladší blondýnkou.

A podle všeho to údajně nemá být první zaškobrtnutí v jejich vztahu. Navíc na svou partnerku Teplý vždycky hodně žárlil. Když nastupovala do seriálu Ordinace v růžové zahradě, údajně o tom doma vedli dlouhé diskuse.

Teplému se totiž nelíbilo, že by měla hrát něčí manželku nebo milenku, a dokonce se s dotyčným před kamerou líbat. Leč přesně takovou roli dostala. A vystřelila ji na výslunní. Možná ji ale právě tahle role nakonec bude stát dlouholetý vztah.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...