Michaela Badinková: Z vítězství zbyly jen slzy

Vítězství poznamenané obrovskou nevolí fanoušků pořadu Tvoje tvář má známý hlas! Tak dopadla Michaela Badinková (39), která letošní ročník oblíbené televizní show s přehledem vyhrála. Podle některých však měla vyhrát soutěž její kolegyně Eva Burešová (25).
A tak radost z vítězství vzápětí vystřídal smutek a lítost.

Stačilo jen malé zaváhání

Také vás může zajímat ...

Fanoušci pořadu se shodují v tom, že Badinková rozhodně nebyla tak dokonalá jako její kolegyně. Každé vystoupení Evy Burešové prý bylo nadmíru profesionální a to jak po pěvecké, tak herecké stránce.

Zatímco Badinková sem tam zaškobrtla a byla vidět jistá nervozita. Sama poté, co se dozvěděla, že soutěž vyhrála ona, prohlásila, že víc by si to zasloužila právě Eva. Jenže to už není ničemu platné.

Tolik nenávistí kvůli jedné soutěži

A už vůbec ne rozhněvaným fanouškům , kteří celou letošní sérii fandili jejío čtrnáct l e t mladší kolegyni. S výsledkem nikdo nic nenadělá. Navíc má teď Badinková zkaženou radost, kvůli čemuž údajně zrušila i oslavu výhry.

Někdo na sociálních sítích dokonce přišel s názorem, že Burešová nevyhrála kvůli tomu, že hraje v seriálu, který vysílá konkurenční televize. Co je na tom pravdy, se nám ale bohužel nepodařilo zjistit. Jedno je ovšem jisté, Badinková teď nebude dlouhé noci spát.

Toiik nenávistných komentářů se jí údajně v e-mailu ani na sociálních sítích ještě nikdy nesešlo. Přitom ona za nic nemůže. Diváci je ovšem cítí být podvedení a potřebují někoho, na kom by si vybili svou zlost. Badinková je však silná žena a z hrubých urážek si brzy přestane dělat těžkou hlavu. I prvotní nevole brzy opadne.

A dokud si lidé nenajdou jinou záminku, proč ji urážet, bude mít dozajista klid.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...