Michaela Dolinová: Otočily se k ní zády

Neustále se svým dcerám plete do života. Michaela Dolinová (55) přiznala, že to teď se svými dcerami nemá vůbec jednoduché. I když jsou už obě plnoleté, ještě donedávna prý svou matku poslouchaly na slovo a vždycky si od ní nechaly poradit.

Teď už je to ale jinak. Na svou matku Tereza (22) a Julie (20) údajně zanevřely. Prý jim Dolinová tak často a ráda mluvila do života, že teď od ní načas nechtějí slyšet vůbec nic. Jedna z hereččiných kamarádek dokonce prozradila, že když se jedna z jejích dcer na rok odstěhovala do Austrálie, volala jí třikrát denně a musela vědět o každém kroku své dcery!

Také vás může zajímat ...

Prý ji i kontrolovala, jestli je večer doma a nechodí náhodou po hospodách nebo po barech.

A tak jedné i druhé došla trpělivost a prý se rozhodly matku ignorovat. Té to ale působí nesnesitelnou bolest. Nemá totiž nikoho, o koho by se mohla starat a komu předávat svá moudra.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama