Michaela Dolinová: Promluvila o vyhazovu z televize

Drsný vyhazov z Novy jí ani po letech nedá spát. Oblíbená někdejší moderátorka Snídaně s Novou, Michaela Dolinová (54), se rozpovídala o tom, jak to s výpovědí skutečně bylo.

Nahradili ji mladší

Také vás může zajímat ...

Prozradila, že musela dát prostor novým, mladším generacím a pro ni už v televizi nebylo místo.
„Byla jsem tam 14 let, což si myslím je dlouhá doba,“ obhajuje se Dolinová, které odchod na dlouhou dobu zničil kariéru. „Byla jsem na dně, ale už je to lepší,“ potvrzuje Michaela. Možná proto se delší dobu držela v ústraní.

Svou práci v televizi milovala. Musela ale odejít

Naštěstí si ji pak televize udobřila, když Dolinová dostala roli v Ordinaci v růžové zahradě. V té ale také po pár letech také musela skončit. Zdá se, že pro ni nikde není místo a role v žádném novém seriálu nepřichází.Že by na ni tvůjrci zapomněli?

Učí ve škole

Dolinová tedy alespoň své herecké zkušenosti předává dál, jelikož vyučuje herectví. Na jednu stranu říká, jak jí to baví, ale na druhou stranu jí prý žáci občas pěkně lezou na nervy a chtěla by raději někde hrát.Není pochyb o tom, že by do televize Nova opět ráda zavítala. „Byly to krásné časy,“ vzpomíná Dolinová, která by se k práci v televizi s radostí vrátila.

Přijala tak alespoň nabídku na moderování počasí na TV Barrandov.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...